fbpx

Зони відпочинку в офісах

 • RU
 • EN
 • Офіс – це місце, де будь-який робочий процес при хорошій організації стає творчістю. Розглянемо нюанси оформлення зони відпочинку в офісах.

  Офіс –це місце, де будь-який робочий процес при хорошій організації стає творчістю. Генерація безлічі оригінальних ідей, колективна праця згуртованих єдиною метою співробітників, рішення різних завдань для розширення бізнесу – все це моменти успішного розвитку будь-якої компанії. Ефективність роботи всього колективу залежить від грамотної організації трудового дня службовців, де дизайн інтер’єру грає далеко не останню роль.
  Людина – не машина, яка працює годинами по заданому алгоритму. Для створення робочої обстановки без напруги бажано організувати місце, де можлива емоційне розвантаження. Дизайн комерційних приміщень передбачає організацію в офісі для працівників зони відпочинку, в якій можна проводити як фізичну, так і розумову релаксацію.
  Кілька моментів при оформленні зони відпочинку

  1. Будь то окреме приміщення або частина робочого простору, така зона може виглядати «диванною» кімнатою. Тут встановлюються м’які меблі в оточенні журнальних столиків і книжкових полиць. Тут ви можете встановити телевізор. Так створюється атмосфера затишку, куди протягом дня ненадовго можуть занурюватися співробітники для зміни обстановки. Меблі в зоні відпочинку повинні відрізнятися відсутністю офіційності і яскравим забарвленням, ща додасть креативності загальному дизайну інтер’єру такого місця.
  2. Другим принципом оформлення простору для емоційного розвантаження є створення зони типу «кава-брейк». На відміну від першого варіанту тут співробітники можуть відпочити біля барної стійки, поруч з якою можна випити чашечку кави, що бадьорить або стакан охолодженого соку. «Стоячий» відпочинок припаде до смаку багатьом співробітникам, за родом діяльності яких робочий день проходить в сидячому положенні.
  3. Спортивні заняття є запорукою фізичного здоров’я працівників та наявністю позитивних емоцій. Враховуючи цей момент, студія Design Prof в якості зони відпочинку пропонує організувати невеликий спортивний зал. Тут за допомогою фізичної активності співробітники зможуть знизити вплив стресових ситуацій, а різні фізичні вправи дозволять поліпшити кровообіг. А от що організувати: невеликий спортивний куточок чи справжній спортивний зал,- залежить від можливостей компанії.
  4. Спеціалісти Design Prof звертають увагу, що для створення комфорту в зоні відпочинку бажано розмістити різні декоративні елементи. Якщо приміщення призначене для релаксації, непогано там встановити акваріум, кімнатний фонтан, вазони з рослинами. Чималу роль відіграють світильники, правильне розміщення яких створить потрібну атмосферу. А наявність нагород та дипломів, логотипів компанії та інших предметом з символікою дозволить направити думки працівників у потрібному напрямку.

  У дизайні комерційних приміщень важливою є кожна деталь. Тому, в офісному приміщенні, створюючи зону відпочинку, потрібно продумати кожен елемент обстановки, щоб це місце максимально відповідало своєму призначенню. Від цього буде залежати продуктивність роботи всього колективу.

  ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ПРОЕКТУ

  Інші послуги