Зони відпочинку в офісах

 • RU
 • EN
 • Офіс – це місце, де будь-який робочий процес при хорошій організації стає творчістю. Розглянемо нюанси оформлення зони відпочинку в офісах.

  Офіс –це місце, де будь-який робочий процес при хорошій організації стає творчістю. Генерація безлічі оригінальних ідей, колективна праця згуртованих єдиною метою співробітників, рішення різних завдань для розширення бізнесу – все це моменти успішного розвитку будь-якої компанії. Ефективність роботи всього колективу залежить від грамотної організації трудового дня службовців, де дизайн інтер’єру грає далеко не останню роль.
  Людина – не машина, яка працює годинами по заданому алгоритму. Для створення робочої обстановки без напруги бажано організувати місце, де можлива емоційне розвантаження. Дизайн комерційних приміщень передбачає організацію в офісі для працівників зони відпочинку, в якій можна проводити як фізичну, так і розумову релаксацію.
  Кілька моментів при оформленні зони відпочинку

  1. Будь то окреме приміщення або частина робочого простору, така зона може виглядати «диванною» кімнатою. Тут встановлюються м’які меблі в оточенні журнальних столиків і книжкових полиць. Тут ви можете встановити телевізор. Так створюється атмосфера затишку, куди протягом дня ненадовго можуть занурюватися співробітники для зміни обстановки. Меблі в зоні відпочинку повинні відрізнятися відсутністю офіційності і яскравим забарвленням, ща додасть креативності загальному дизайну інтер’єру такого місця.
  2. Другим принципом оформлення простору для емоційного розвантаження є створення зони типу «кава-брейк». На відміну від першого варіанту тут співробітники можуть відпочити біля барної стійки, поруч з якою можна випити чашечку кави, що бадьорить або стакан охолодженого соку. «Стоячий» відпочинок припаде до смаку багатьом співробітникам, за родом діяльності яких робочий день проходить в сидячому положенні.
  3. Спортивні заняття є запорукою фізичного здоров’я працівників та наявністю позитивних емоцій. Враховуючи цей момент, студія Design Prof в якості зони відпочинку пропонує організувати невеликий спортивний зал. Тут за допомогою фізичної активності співробітники зможуть знизити вплив стресових ситуацій, а різні фізичні вправи дозволять поліпшити кровообіг. А от що організувати: невеликий спортивний куточок чи справжній спортивний зал,- залежить від можливостей компанії.
  4. Спеціалісти Design Prof звертають увагу, що для створення комфорту в зоні відпочинку бажано розмістити різні декоративні елементи. Якщо приміщення призначене для релаксації, непогано там встановити акваріум, кімнатний фонтан, вазони з рослинами. Чималу роль відіграють світильники, правильне розміщення яких створить потрібну атмосферу. А наявність нагород та дипломів, логотипів компанії та інших предметом з символікою дозволить направити думки працівників у потрібному напрямку.

  У дизайні комерційних приміщень важливою є кожна деталь. Тому, в офісному приміщенні, створюючи зону відпочинку, потрібно продумати кожен елемент обстановки, щоб це місце максимально відповідало своєму призначенню. Від цього буде залежати продуктивність роботи всього колективу.