fbpx

Як вибрати студію дизайну інтер’єру

 • RU
 • EN
 • Якщо ви плануєте кардинально змінити інтер’єр в квартирі або в офісному приміщенні, необхідно ретельно вибрати студію дизайну. Розглянемо критерії вибору

  Якщо ви плануєте  кардинально змінити інтер’єр в квартирі або в офісному приміщенні, необхідно ретельно вибрати студію дизайну. Кожна людина індивідуально сприймає навколишнє оточення, тому важливим при зміні обстановки є розуміння його смаку і переваг. Коли дизайн інтер’єру гармонує з індивідуальними перевагами, знаходиться в приміщенні буде комфортно і приємно.

  При виборі стилю приміщення важливо враховувати деякі моменти, що впливають на остаточний результат. Дизайн комерційних приміщень, наприклад, особливо вимогливий до оздоблювальних робіт, тому що  успіх бізнесу багато в чому залежить від зовнішнього вигляду офісного простору.
   

  Критерії вибору студії і дизайнера

  1. Наявність портфоліо.

  Кожна професійна студія дизайну має портфоліо, в якому представлені розроблені проекти. Так, студія Design Prof пропонує до уваги клієнтів відмінне портфоліо, що дає об’єктивне і найповніше уявлення про якість запропонованих послуг. Детальне ознайомлення з готовими проектами дозволяє побачити не тільки красу оздоблення, але і функціональність переробленого приміщення, його практичність.
  Вивчаючи розроблені проекти, простіше підібрати дизайнера або архітектора. У студії Design Prof є не тільки загальне портфоліо, але і представлені окремі переліки робіт дизайнерів і архітекторів. Знайомлячись з роботами наших фахівців, ви зможете оцінити рівень їх професіоналізму на готових прикладах.
  2. Легкість спілкування.
  Спілкуючись з дизайнером або проектувальником, потрібно відзначити, наскільки просто складається розмова. У процесі переробки приміщення доведеться далеко не один раз зустрічатися з виконавцем, коли комфортне спілкування сприятиме досягненню відмінного результату. Під час обговорення дизайну інтер’єру з дизайнером обов’язково зверніть увагу на його розуміння окремих деталей, з яких складається загальний образ.
  3.  Судіть по роботі, а не по роках.
  Не потрібно відмовлятися від послуг починаючих дизайнерів – нерідко такі фахівці пропонують нестандартні рішення, що відрізняються креативом. При виконанні, скажімо, дизайну комерційних приміщень оригінальне оформлення офісу покаже нестандартність мислення керівництва компанії, що посприяє додатковому залученню клієнтів.
  Ми рекомендуємо орієнтуватися на вищевказані принципи для вибору саме того дизайнера, який надасть Вам бажаний ефект. Ефект комфорту, затишку і задоволення від перебування в таких приміщеннях. Тому вибір очевидний. Ви можете зв’язатися з компанією Design Prof і уточнити у неї всі Ваші нюанси.

  ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ПРОЕКТУ

  Інші послуги