fbpx

 • RU
 • EN
 • Будівельно-інжинірингова компанія

  Alt
  Замовник: Будівельно-інжинірингова компанія
  Тип об'єкту: офіс
  Послуги: дизайн; генпідряд; проектування і монтаж інженерних систем (всі розділи); внутрішні оздоблювальні роботи; монтаж скляних, алюмінієвих перегородок; система протипожежної безпеки; поставка меблів
  Дизайнер: Архітектурна група "ТРК"

  Будівельна компанія

  Гра фактур, кольору і нестандартного декору

  Новий офіс компанії – це продукт синергії творчої думки і найсучасніших будівельних технологій. В офісі потрібно було раціональним чином розмістити понад 70 співробітників, передбачити відкритий робочий простір і ізольовані кабінети, переговорні кімнати, зону прийому їжі та інші функціональні приміщення.

  Наша робоча група уважно проаналізувала всі побажання співробітників – від наявності великої кількості переговорних кімнат, зон неформального спілкування до об’єднання в одній загальній локації фахівців різних підрозділів і команд, щоб налагодити оперативну комунікацію між персоналом. Дрібниць не існувало, враховувалися всі нюанси: кому з ким зручніше працювати, скільки потрібно місця для зберігання документації та робочих матеріалів та інше.

  На роботі люди проводять значну частину свого часу, тому офіс налаштовує на діловий лад і одночасно сприймається тепло, позитивно. У підсумку, нам вдалося досягти балансу між практичністю, красою і затишком.

  Схожі проекти

  ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ПРОЕКТУ