fbpx

Проекти

  • RU
  • EN
  • Всі проекти Офіси Громадські будівлі Кафе Жилі приміщення

    Creative Quarter (3d візуалізація)

    Офіс оформлений у сучасній стилістиці, що відповідає специфіці діяльності та філософії компанії Creative Quarter. Робочі простори вирішені у діловому ключі, без надмірних деталей та декору. Загальні зони, навпаки, більш яскраві, різноманітні та затишні.
    Основним завданням було створити функціональний простір для бізнесу, насичений сучасними технологіями, запропонувати різноманітність можливостей для комфортної роботи, спілкування та взаємодії.

    Будівельна компанія

    Гра фактур, кольору і нестандартного декору

    Новий офіс компанії – це продукт синергії творчої думки і найсучасніших будівельних технологій. В офісі потрібно було раціональним чином розмістити понад 70 співробітників, передбачити відкритий робочий простір і ізольовані кабінети, переговорні кімнати, зону прийому їжі та інші функціональні приміщення.

    Наша робоча група уважно проаналізувала всі побажання співробітників – від наявності великої кількості переговорних кімнат, зон неформального спілкування до об’єднання в одній загальній локації фахівців різних підрозділів і команд, щоб налагодити оперативну комунікацію між персоналом. Дрібниць не існувало, враховувалися всі нюанси: кому з ким зручніше працювати, скільки потрібно місця для зберігання документації та робочих матеріалів та інше.

    На роботі люди проводять значну частину свого часу, тому офіс налаштовує на діловий лад і одночасно сприймається тепло, позитивно. У підсумку, нам вдалося досягти балансу між практичністю, красою і затишком.

    Astound Commerce

    Основним завданням було забезпечити співробітників комфортними робочими місцями і створити сучасний інноваційний майданчик для продуктивної роботи і взаємодії.

    EPAM

    Проект розроблений для найбільшої ІТ-компанії в Україні, лідеру в сфері інформаційних технологій.

    Основним завданням було забезпечити співробітників комфортними робочими місцями і створити сучасний інноваційний майданчик для продуктивної роботи і взаємодії. Особлива увага при проектуванні була приділена створенню трансформованих просторів, що дозволяють розширити формати проведених заходів. Перегородка-трансформер перетворює конференц-зал в два окремих приміщення. З її ж допомогою класи можуть об’єднуватися в більш просторі приміщення, які підходять для навчальних заходів самих різних форматів: тестування, іспитів, тренінгів, ділових ігор або лекцій.

    Перевага в оформленні офісу віддавалася природним тонам і фактурам. Переважаючі кольори: білий і світло-сірий розбавлені теплими відтінками дерева і яскравими меблевими акцентами в корпоративних кольорах.

    Всі дерев’яні каркаси перегородок та більшість меблів в офісі виконані на замовлення за ескізами архітекторів.

    Інтер’єр відрізняється точністю деталей, складністю технологічних рішень і лаконічністю.

    ArtGarmat

    Бізнес центр ArtGarmat, площею понад 12000 кв.м., розташований в діловому районі Києва, неподалік від метро Шулявська, на вул. Гарматна, 4.

    Перед архітекторами стояло завдання створити функціональний, але при цьому естетично витриманий, атмосферний робочий простір, пронизаний духом свободи і творчості.

    Інтер’єр підтримує імідж висококласного бізнес-центру. Проектом передбачені зручні зони очікування, зрозуміла навігація і місця для відпочинку. У проекті передбачено арт-простір в зонах загального користування з можливістю розміщення додаткових інсталяцій або творів мистецтва.

    Вийшов стильний і ергономічний дизайн, з грамотним зонуванням простору, який створює атмосферу сучасного і технологічного бізнес центру, але в той же час комфортний для відвідувачів і працівників.

    MASTERCARD

    При розробці планувального рішення необхідно було вирішити такі принципові завдання: адаптувати корпоративний дизайн-проект під український офіс і зробити інтер’єр відповідним вимогам українським нормам будівництва та ДБН до робочого простору, реалізувати проект і підібрати меблі у відповідності до загального корпоративного стилю.
    Кольорова гамма офісу побудована на поєднанні фірмових кольорів. Оздоблення просте і елегантне, в ньому використані корпоративні кольори і геометрія логотипу компанії.
    Геометричні мотиви повторюються на підлозі, в акустичних елементах, та в панно, що відокремлюють зони відпочинку і неформального спілкування.

    SAP UKRAINE

    Основною метою проекту були адаптація корпоративного дизайну компанії під новий офіс в Києві. І створення комфортабельного, сучасного офісу, що враховує глобальну концепцію дизайну приміщень компанії SAPу світі та орієнтованого на стрімкі змінив запитах бізнесу.
    Всі приміщення офісу оснащені сучасними аудіо і відео системами, зручними меблями.

    SIGMA SOFTWARE

    У роботі над проектом, а саме зонуванням офісу, для нас було важливо отримати простір, який може трансформуватися разом з ростом компанії, щоб кожен міг відчувати себе органічно.
    Зараз простір сплановано так, що в ньому може розміститися як поточна, так і набагато більша кількість співробітників. У той же час, залишаються збалансовані приватні і загальні зони.
    Щоб максимально зберегти відкритість простору, не втративши жодного метра при зонуванні, були використані легкі скляні перегородки.

    Sb tech

    Офіс компанії Sb tech був розроблений в стилі лофт, дизайнеру вдалося створити багатофункціональний і неформальний інтер’єр, де в кожній деталі підкреслена корпоративна культура і філософія компанії.
    Простір поділений на conferencehall, openspace, reception, coffeepoints, Kitchenandlectureroom, collaborationzone, loungearea, gameroom, meetingrooms, кабінети для керівників та
    переговорні кімнати
    За основу були обрані м’які світлі тони, а також контрастні з урахуванням суворого брендбуку компанії: корпоративний червоний і оранжевий кольори. Щоб максимально зберегти відкритість простору, не втративши жодного метра при зонуванні, були використані легкі скляні перегородки.

    EPAM Systems

    Новий офісний простір розташований в будівлі з високими стелями – 6 м., що потрібно було враховувати в роботі. На площі 3200 кв. м. проектом необхідно було створити багатофункціональний і універсальний простір, однаково зручний для всіх співробітників компанії.
    Головним завданням при розробці дизайн-проекту було створити гнучкий, ефективний, стильний, але
    нейтральний простір, не прив’язаний до конкретного відділу компанії, але однаково комфортний для співробітників будь-якого рівня.
    Був розроблений максимально функціональний робочий простір з чітко продуманим openspace, зручними навчальними кімнатами і зонами відпочинку для ефективної роботи співробітників.

    Sport Life Фітнес-клуб

    Сушия

    За час роботи з компанією Світова Карта були самостійно розроблені проекти 28 ресторанів Сушия (в Києві та регіонах), які в даний момент втілені в життя. Під час оцінки потенційних приміщень під ресторани було створено 60 ескізних проектів ресторанів (з проведенням обмірів, планом розміщення меблів і плануваннями технологічних приміщень).

    Інтер’єри виконані із застосуванням корпоративного стилю з метою впізнаваності бренду, але при цьому кожен ресторан має свою відмінну рису (елемент інтер’єру, особливості планувального рішення і т.д).

    Dark side

    Незвичність темного ресторану полягає в тому, що гості вживають їжу в повній темряві, відчуваючи всі найтонші грані смаку і концентруючи свою увагу виключно на їжі. Саме темрява здатна перевернути ваше уявлення про їжу.

    Обслуговує гостей спеціально навчений персонал в приладах нічного бачення, які дозволяють офіціантам оперативно і точно виконувати замовлення відвідувачів. Світлі зали дуже атмосферні: цегляна кладка старого Подолу, вітражі, масивні меблі і натуральні шкури.

    Grill do Brazil

    2х поверховий ресторан в центрі Києва. Світлий, атмосферний, затишний ресторан для великих компаній з оригінальною концепцією.
    Розписи стін, атектонічна стеля, світильники виготовлені на замовлення і люстри Flos, в проекті представлені авторські меблі.

    Pastalini

    Проект італійського ресторану Pastalini розроблений під ключ. Від загальної концепції ресторану (інтер’єру, декору, меблів) та розробки технологічних зон до підбору зображень для друкованої продукції, узгодження форми для персоналу та пошуку озеленення для інтер’єру. Світлий, легкий, повітряний інтер’єр якнайкраще підходить для італійського закладу.

    Кава-поінт CUP в аеропорту

    Стиль змішаний. Як щось середнє між лофтом і рустиком. Особливістю стилю є використання природних матеріалів в необробленому вигляді або грубій обробці, що відрізняються простотою, екологічністю і навіть якоюсь сільською брутальністю. Особливо яскраво це виглядає на контрасті з навколишнім інтер’єром аеропорту. В інтер’єрі сучасна і професійна техніка поєднується із дошками і дерев’яною стільницею, старанно «проштампованою» слідами від чашок з кавою. Економний і дивуючий своєї простотою декор: плетені кошики для фруктів і дрібних товарів, композиції з паперових стаканчиків, ящики у вигляді полиць

    Il Molino

    Сучасний затишний інтер’єр і відмінна італійська кухня – все створено для насолоди правильною піццею. Ручний розпис стін, яскраві акценти світильників, дерев’яні меблі, тканинні дивани, темна стеля з відкритими комунікаціями – це об’єднання чогось аутентичного з сучасним мегаполісом.

    Дитячий клуб «Бабайка»

    Розважально-освітній центр для дітей від 1 до 14. У дизайні використовувалися прості форми і прості кольори. У такому місці можна відзначити свій день народження, сходити на заняття, відпочити і пограти. Розпис стін імітує дитячі розмальовки та якнайкраще підходить для зони ресепшена. Тим самим, діти сприймають це місце як щось створене ними. Малюнки прості і впізнавані. В інтер’єрі простежується тема землі. Стилізовані дерева з фарбованих дерев’яних рейок, рослинний розпис стін, і, звичайно, багато життєствердного зеленого.

    Шоу рум для продажу чорної ікри

    У проекті повністю відсутні штучні матеріали, як і сучасні мотиви. Ніяких плавних ліній і флористичних візерунків – тільки різкість, угловатість, геометрія або абстракція, тобто, присутні і елементи Хай-тека. У колірній гамі використовуються переважно нейтральні тони: чорний, білий, сірий, сріблястий, бежевий, коричневий.

    Tequila House

    Ресторан Tequila House давно є улюбленим, атмосферним і добре знайомим автентичним місцем серед киян. Ресторан відкрився ще в жовтні 1998 року групою компаній «Мировая Карта» у історичній будівлі на Подолі. Тут незмінно смачно годують і готують кращу «Маргариту» – популярного коктейлю в меню налічується понад 10 видів. У січні 2016 відбулася реконструкція ресторану. Тепер Tequila House – новий, більш сучасний Текіла бар і мексиканський ресторан. Інтер’єр ресторану Tequila House на Спаській оформлений в латиноамериканському стилі, з елементами самобутньої мексиканської культури: колоритні сомбреро і пончо, екзотичні кактуси і яскраві перці чилі. Але при цьому адаптований під європейця.

    ВКонтакте (Київ)

    Пропозиція по дизайну інтер’єру київської філії компанії “ВКонтакте”
    Незвичайне розташування невеликій площі офісу на трьох поверхах, диктувало нестандартні планувальні рішення
    Яскраві кольори, які запропоновані в інтер’єрі відповідають духу компанії, вік співробітників якої не перевищує 25 років

    Tiens

    Основним завданням проекту було відобразити корпоративні стандарти організації робочого простору, інженерного наповнення і дизайну в рамках орендованих приміщень, зберігши при цьому їх головний «актив» – простір і відкритість. Необхідно було створити комфортну зону переговорів, місце під вигідну демонстрацію продукції компанії, місткий конференц-центр і навчальний центр, наповнити простір трансформованими і мультимедійними елементами.
    Біля стійки ресепшн розташовуються зони очікування і швидких переговорів. При необхідності вони трансформуються і можуть використовуватися для проведення фуршетів та презентацій. Конференційна зона обладнана модульними меблями, з яких можна легко сформувати групи різної форми і розміру. Простір повністю відображає корпоративні цінності і імідж компанії – новаторство, розвиток, відкритість та прозорість і відповідає корпоративним кольорам компанії.

    Jones Lang Lasalle

    У приміщенні акцент був зроблений на фактурність і гармонійно вивірені пропорції опенспейс і переговорних. Інтер’єр дивує багатством використаних матеріалів і фактур, що дозволяє і клієнтам і співробітникам відчувати себе комфортно. Наявність яскравих візуальних і тактильних вражень в опен-спейс і переговорних зонах сприяє позитивному настрою відвідувачів і співробітників. Завдяки панорамним вікнам можна не тільки насолоджуватися видом з вікна, але і працювати при достатньому природному фоновому освітленні.

    Ніко-Фінанс

    Велику увагу було приділено принципу «прозорості» просторів. Підтримуючи лаконічність в оформленні інтер’єру, стіни пофарбовані в нейтральні кольори. Основний акцент зроблений на меблях, насичених відтінків. Навпроти яскравого ресепшена розташована невелика зона очікування, зі зручними і лаконічними меблями червоного кольору. Для того, щоб надати більшої значущості і солідності VIP- кабінету, в оздобленні меблів використана натуральна шкіра.
    У продовгуватому openspace для комфортної роботи місця для співробітників розділені на відсіки за допомогою невисоких шаф. Таке розміщення дозволило зберегти загальний вільний простір і організувати ізольовані робочі зони.

    Booking

    Офіс був спроектований таким чином, щоб робочий простір був максимально відкритим для природного світла. Чіткість робочого просторів, контрастує з більш живою атмосферою зони відпочинку, в якій акцент поставлений на місцевій культурі в оформленні стін, що створює живий, веселий і стимулюючий простір. Яскравість, інтерактивність, соціальна привабливість, функціональність – це все про офіс компанії Booking.com в Києві.

    Design Prof

    Головним завданням дизайнерів при роботі над інтер’єром було створення сучасного, комфортного, функціонального та по-домашньому затишною атмосферою простору для співробітників і клієнтів. Незважаючи на невелику площу приміщення (100м2), офіс розрахований на 6 робочих місць, в ньому передбачені м’яка зона для неформального спілкування, бібліотека для зберігання великої кількості друкованих матеріалів, кухня і кімната переговорів.
    Функції зонування в інтер’єрі виконують меблі, освітлення і встановлені легкі скляні перегородки, які не порушують концепцію відкритого простору. Дизайн приміщення, побудований на грі контрастів, поєднання стилістично грубої обробки стін і ультрасучасних меблів простих геометричних форм, а також елементів декору (картин, скульптур і навісних люстр). Яскраві деталі і оригінально розставлені акценти в поєднанні з незвичайною плануванням створили нестандартно яскравий вигляд офісу і по-домашньому затишну атмосферу.

    Салон Joli

    Основною метою дизайн-проекту було створення невеликого, комфортного та функціонального салону краси, який буде спонукати до довірчого спілкування з відвідувачами і налаштовувати на розслабляючий лад.

    Агропросперіс

    Головним завданням дизайнерів і архітекторів при роботі над проектом було створення комфортного для співробітників і клієнтів простору з привабливою і затишною атмосферою. Інтер’єр повинен підтримувати позитивний імідж компанії, демонструвати основні цінності і принципи, яких компанія дотримується в роботі з клієнтами.В інтер’єрі використовуються корпоративні кольори – зелений і гамма блакитних і фіолетових відтінків. Різнокольорові стільці, крісла на ресепшн, яскраві картини і шпалери на стінах надають емоційність робочій атмосфері. Створюючи інтер’єр простору, ми прагнули підтримати і примножити відчуття легкості і натуральності.

    Dreamscape

    У проекті була поставлена задача: з досить темного приміщення створити заповнений світлом простір, чистий і функціональний. Практично у всіх приміщеннях переважають світлі тони і багато зелених острівців. В результаті вийшов офіс, який відображає динамічність компанії, і в той же час є зручним і функціональним для роботи.

    БЦ "Торонто"

    Ефектний простір, наповнений повітрям, світлом і кольором. Стеля з інтегрованими світлом і інженерією окреслила дизайн вхідної групи бізнес-центру. В основу концепції було покладено незвичайну стелю з геометрично різними панелями, які дозволяють застосовувати велику різноманітність світлових рішень, решіток вентиляції та інших необхідних приладів. Глянцеві поверхні, за рахунок гри віддзеркалень, візуально полегшують і розширюють простір. В цілому, загальний простір вийшов динамічним, легким і просторим за рахунок незвичайної геометричної мозаїки, гри з розмірами і деталями інтер’єру.

    Офіс Shell

    Всі проектні роботи і дизайн виконувалися відповідно до корпоративних вимог компанії Shell в усьому світі і відповідно до міжнародного стандарту LEED 2009 (Leadership in Energy and Environmental Design). Простір офісу спроектовано таким чином, що робочі столи мають 90% природного денного освітлення. А використання енергозберігаючих технологій при розробці інженерних рішень для управління системами кондиціонування, опалення і вентиляції, функціонального освітлення і автоматизація системи споживання води дозволяє заощадити до 40% витрат на електроенергію і водоспоживання

    Будинок у класичному стилi

    Квартира в стилі мінімалізм

    Квартира в класичному стилi

    Квартира в стилі контемпорарі

    Квартира в стилi лофт

    Приватний будинок

    Основним завданням проекту було створення сучасного, функціонального житла, використовуючи новітні технології та матеріали, що, в той же час був доступний за ціною. Проект будинку розроблений в стилі мінімалізм.

    Скандинавський стиль

    Вишукана квартира

    Квартира з гардеробною

    ЖК "ЛАЛАЛЕНД"

    45 м2, строк виконання – 21 день