fbpx

Проект «під ключ»

 • RU
 • EN
 • Спеціалізація компанії DesignProf поширюється на всі стадії створення і реалізації дизайн-проекту. Ми не тільки розробляємо дизайн інтер’єру, але і здійснюємо ремонтно-монтажні роботи, надаючи усі послуги «з одних рук». І цим ми відрізняємося від багатьох студій дизайну і дизайнерів, які малюють красиві картинки, але далекі від їх втілення, обмежуючись авторським наглядом, і глобально ні на що не впливають. І цим же ми відрізняємося від багатьох будівельників, які розуміються у всіх нюансах будівельних робіт, але яким бракує достатнього художнього смаку і дійсно кваліфікованих дизайнерів.
  Укладаючи договір на повний пакет обслуговування, ми беремо на себе весь процес реалізації дизайн-проекту, який буде повністю відповідати затвердженому Вами дизайну інтер’єру та здійснюємо повний авторський супровід проекту.

  Проект «під ключ» заощадить ваш час, сили і кошти, допоможе уникнути помилок, і гарантує отримання якісного результату в рамках обумовленого бюджету.

   

  Наші спеціалісти регулярно відвідують об’єкт і контролюють кожен етап виконання робіт. Всі питання по закупівлі та постачання матеріалів повністю контролюються і в будь-який момент ми можемо надати Вам актуальний звіт за фактичними кошторисами і по виконанню робіт на об’єкті.

   

  Співробітники компанії DesignProf розроблять дизайн-проект, який буде відповідати всім вашим індивідуальним вимогам. Щоб переконатися, що проект відповідає вашому бюджету, ми прорахуємо докладні кошториси, в які будуть включені всі деталі реалізації, починаючи з вартості робіт і матеріалів, закінчуючи вартістю меблів. Ви отримаєте повний графік виконання робіт, графік закупівель матеріалів і обладнання, завдяки якому зможете розподілити бюджет у часі. Попередній підбір комплектуючих від наших спеціалістів заощадить ваш час на пошук оздоблювальних матеріалів в різних магазинах, які необхідні для проведення ремонту. А також, наші спеціалісти, замість вас, здійснять закупівлю всіх необхідних складових вашого інтер’єру, організовують прийом і контроль обладнання, що постачається під час ремонту.

   

  Комплексна розробка інтер’єру з компанією DesignProf буде легкою і безтурботною. Переконайтеся в цьому, зателефонувавши або заповнивши заявку на нашому сайті.

  ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ПРОЕКТУ

  Інші послуги