fbpx

Планувальне рішення

 • RU
 • EN
 • Окремо від дизайну інтер’єрів, компанія DesignProf розробляє планувальні рішення комерційних приміщень, з урахуванням всіх необхідних норм і правил.
  Наші дизайнери приділяють максимум уваги розробці планувальних рішень, відповідно до побажань замовників.
  В компанії працюють спеціалісти з профільною дизайнерською освітою і прекрасно знають всі нюанси ергономіки, в результаті чого Ви отримаєте ідеально вивірені планувальні рішення.
  До складу планувального рішення входять обмірний план і низка креслень, в яких відображаються демонтовані і зведені конструкції, розташування кімнат з напрямами відкриття дверей, розміщення меблів і техніки з урахуванням розмірів.

  Використовуючи отримані креслення, ви можете:
  1. Розрахувати обсяг демонтованих конструкцій
  2. Визначитися з кількістю і габаритними розмірами меблів і техніки
  3. Зробити розрахунок чорнових і оздоблювальних матеріалів
  4. Визначитися з розташуванням і необхідною кількістю розеток та вимикачів
  Планировочное решение от специалистов компании DesignProf  это план будущего помещения, разработанный с учетом расположения комнат, функциональности помещений, комфорта, а также строительных норм и правил.Стоимость создания планировочного решения будет зависеть от различных факторов: от типа объекта, его площади, стиля, сроков выполнения, и пр.
  Планувальне рішення від спеціалістів компанії DesignProf це план майбутнього приміщення, розроблений з урахуванням розташування кімнат, функціональності приміщень, комфорту, а також будівельних норм і правил.
  Вартість розробки планувального рішення залежить від різних чинників: типу об’єкта, його площі, стилю, термінів виконання, тощо.

  ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ПРОЕКТУ

  Інші послуги