fbpx

Послуги

 • RU
 • EN
 • ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ПРОЕКТУ

   

  Дизайн кав’ярні

   

  Дизайн інтер’єрів громадських закладів в Києві. Наша студія в Києві пропонує замовити професійний дизайн будь-якого приміщення, в тому числі і закладів громадського харчування, салонів краси, магазинів та ін. Особливу увагу пропонуємо звернути на оформлення барів, ресторанів і кав’ярень. Справа в тому, що в таких випадках неможливо обійтися без фахівців.

   

  Відкрити заклад, в якому гості могли б не тільки перекусити і випити, але і відпочити завдання не з простих. З усією душею слід підійти власникам до оформлення закладу громадського харчування. Дизайн кафе один з напрямків діяльності нашої студії. При розробці дизайн-проекту, ми робимо акцент на свого роду цікавинку, яка буде сприяти не тільки комфорту відвідувачів, але і впізнаваності закладу.

   

  Одним з частих і раціональних рішень є приглушене освітлення, ненав’язлива колірна гамма, м’які і зручні меблі. Як декоративні елементи можуть виступати картини і колекції предметів, а також оригінальні прикраси столиків. Дизайн кав’ярні ґрунтується на двох базових поняттях:

   

  ⦁ легкість;
  ⦁ невимушеність.

   

  Специфіка таких громадських закладів полягає в подачі ароматної кави і свіжої випічки. Все це спонукає до невимушеного проведення часу і розслабленню. Вдалим варіантом стане використання пастельній колірної гами, декоративних постерів і фото із зображеннями тістечок і кавових зерен. Оптимальним рішенням стане неокласичний стиль, який об’єднує традиційну елегантність і сучасний комфорт.

   

  Дизайн ресторанів

   

  Не менш популярною послугою є дизайн ресторанів. Для професіоналів в оформленні таких закладів є, де розвернутися. Існує величезна кількість всіляких рішень для ресторанів, які можуть бути вдало і збалансовано об’єднані. Специфіка закладів передбачає прийом їжі і приємне спілкування, тому обстановка повинна бути відповідною. Залежно від концепції, дизайн-проект інтер’єру може бути помпезним або вишуканим, інноваційним або комбінованим. Таким чином, від правильного підходу залежить майбутній успіх ресторану і його впізнаваність в столиці.

   

  Так, ресторани національної кухні найчастіше потребують етнічноого оформлення. Наприклад, італійський ресторан буде оформлений за допомогою наступних елементів:

   

  • меблі з натурального дерева, покриті пастельною фарбою;• стелажі з консервацією, баночками з травами і спеціями;
  • легкі штори з квітковим принтом;
  • лімончелло або будь-який інший традиційний напій власного виробництва і т.п.

   

  Звичайно, заклади узбецької кухні будуть оформлені у відповідному стилі, з використанням усіляких акцентів на м’ясо і спеції. Прив’язка до місцевої кухні основа всього дизайну, і в столиці мають величезну популярність саме такі ресторани.

  Дизайн приміщень розробляється провідними фахівцями, які враховують не тільки зовнішні характеристики, а й той факт, що мова йде про гастрономічні заклади. Тому ми забезпечуємо грамотне зонування, використовуючи тільки якісні оздоблювальні матеріали, сучасне обладнання і правильно підібрані меблі. Завдяки цьому вдається облаштувати ергономічну розсадку гостей, забезпечивши максимально комфортні умови роботи для співробітників закладу.

  За бажанням замовника можуть бути встановлені відкриті зони, які наочно продемонструють гостю захоплюючий процес приготування їжі. В результаті дизайн-проект, продуманий до найдрібніших деталей, невідкладно втілюється в життя командою майстрів своєї справи.

   

  Дизайн проект квартир

   

  Якщо порівнювати дизайн-проект квартир з оформленням ресторанів по ціновій політиці, то власники останніх багато в чому виграють. Вартість послуг практично рівноцінна, а окупність ремонту, завдяки високій відвідуваності, можлива в найкоротші терміни.

   

  Наша студія також пропонує замовити дизайн салону краси, спа-центру та інших приміщень.
  Якісний дизайн столичного офісу від провідних фахівців. Офіс компанії демонструє її імідж і рівень, тому є істинним обличчям всієї організації. До оформлення офісного приміщення пред’являється ряд вимог, які обов’язково повинен врахувати професіонал.

   

  Дизайн офісних приміщень

   

  По-перше, дизайн офісів передбачає відповідність корпоративному стилю, який уже встановлений в компанії. Він відображається в деталях, оформлених за допомогою нанесення на поверхню різних логотипів та іншої символіки. По-друге, офіс дизайн повинен робити акцент на комфортабельність.

  Співробітники, яким припадає працювати в приміщенні, повинні забезпечуватись комфортними робочими місцями і зоною відпочинку. Щоб досягти поставленої мети, спеціалісти здійснюють раціональне зонування приміщення, не забуваючи про місця очікування для відвідувачів.
  Також дизайн-проект офісу припускає планування в трьох можливих варіантах:

   

  відкритого типу;
  ⦁ закритого типу;
  ⦁ комбінованого типу.

   

  Перший варіант передбачає постійну роботу в колективі і, відповідно, взаємодію всіх співробітників. Такі офіси не мають явного поділу на окремі кімнати, тому при створенні дизайн-проекту акцент робиться на зонуванні. Спеціалісти розділяють всі приміщення на окремі функціональні зони, кожна з яких має своє призначення.
  Дизайн офісних приміщень закритого типу передбачає чітке розділення всього простору на кабінети. Особливість оформлення приміщень в такому випадку полягає в чіткій просторової організації та встановлення постійного устаткування і меблів.

   

  Комбінований офіс поєднує характеристики приміщень попередніх типів. Він є найбільш раціональним з точки зору комфорту. Специфіка дизайну такого офісу полягає в тому, що з одного боку, кожен співробітник забезпечується необхідним ізольованим робочим місцем, а з іншого існує окремий простір для колективного вирішення питань або відпочинку.

   

  Дизайн офісу Київ є недорогою послугою, оскільки не передбачає використання екстравагантних декоративних елементів, виробів ручної роботи і т.п. Саме тому сьогодні навіть невеликі фірми можуть дозволити собі професійне оформлення офісу для підвищення іміджу та забезпечення комфортних умов роботи.