fbpx

Особливості дизайну комерційних приміщень

 • RU
 • EN
 • Інтер’єр будь-якого комерційного приміщення – обличчя компанії, незалежно від виду її діяльності. Гармонійно створене навколишнє середовище забезпечує успіх будь-якого бізнесу.

   

  Інтер’єр будь-якого комерційного приміщення – обличчя компанії, незалежно від виду її діяльності. Гармонійно створене навколишнє середовище забезпечує успіх будь-якого бізнесу. Існують особливості дизайну комерційних приміщень, коли при всій їх простоті формується функціональність з можливістю адаптації робочих місць при зміні діяльності компанії.
  Використання комерційних приміщень передбачає основне завдання – отримання гарного прибутку. Тому, коли створюється дизайн комерційного приміщення будь-якого напряму, враховується досягнення високого ступеня емоційного впливу інтер’єру на клієнтів.

  Відмінності дизайнерського оформлення
  1. Підприємства сфери харчування і розваг зацікавлені в обслуговуванні на належному рівні кожного відвідувача. Коли створюється дизайн кафе або інтер’єр ресторану, враховується кожна деталь в цілях досягнення приємною обстановки для кожного відвідувача. Тут і особливості планування, і використовувана кольорова гамма, і наявність необхідного освітлення. У дизайні ресторану акцент робиться на максимальному забезпеченні приємного проведення часу, а при оформленні інтер’єру кафе передбачається візит до цього закладу відвідувачів різних вікових груп.
  2. Якщо це невелика торгова точка або чималих розмірів торговий центр, тут працюють вже інші прийоми. Враховується основна дизайнерська композиція, що відображає стиль торгового приміщення, зручність планування і розміщення товару, акцентування на окремих деталях, що спонукають покупців до придбання запропонованих товарів.

  Коли створюється дизайн магазину, чи дизайн крамниці, також враховується кольорова гамма, інтенсивність і спрямованість освітлення – в дизайні магазину кожна деталь інтер’єру спрямована на створення обстановки, що сприяє успішній торгівлі.

  1. Комерційні приміщення, які використовуються для адміністративної діяльності, мають свій інтер’єр. При розробці дизайну офісу стоїть завдання з дотриманням «ділового» стилю оформити приміщення так, щоб там приємно було знаходитися і клієнтам, і службовцям. Коли оформлюється інтер’єр офісного приміщення, основною метою є створення необхідного враження у клієнтів. І, звичайно, наявність обстановки для забезпечення ефективної роботи співробітників компанії.

  Всі ці особливості студія Design Prof приймає до уваги, працюючи над дизайном комерційних приміщень. Наші співробітники уважно враховують всі нюанси, що стосуються оформлення інтер’єру, що дозволяє досягати прекрасних результатів.

  ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ПРОЕКТУ

  Інші послуги