fbpx

Особливості дизайну інтер’єру готелю

 • RU
 • EN
 • Готельний бізнес активно крокує вперед. Внутрішнє оздоблення готелю говорить про його статус, тому сучасні готелі піклуються про внутрішнє оформлення

  Готельний бізнес активно крокує вперед. Внутрішнє оздоблення готелю говорить про його статус, тому великі презентабельні і маленькі сучасні готелі піклуються про внутрішнє оформлення приміщення і модернізують його з появою нових тенденцій. Професіонали бізнесу знають, що при створенні оздоблення готелю важливо поєднати унікальність, стиль і ергономічність в максимально зручною для гостей обстановку.

  Особливості створення дизайну інтер’єра готелю
  Потрібно розуміти, що готельний дизайн-проект має інші принципи, ніж дизайн квартири або житлового будинку. При розробці проекту оздоблення готелю необхідності створити інтер’єр таким чином, щоб витримати цілісність, єдність стилю від холу до останнього номера.
  У дизайні готельного приміщення важлива кожна деталь. Хол першим зустрічає постояльців. Він визначає перше враження, рівень сервісу. Внутрішнє оздоблення може приголомшувати розкішшю і витонченими деталями, а може, навпаки, бути лаконічним і мінімалістичним. Саме оптимальний вибір меблів, матеріалів для обробки, елементів декору визначає привабливість простору для постояльців.
  Не менш важливі і принципи ергономіки, які допомагають зручно і безпечно створити оформлення приміщення.

  Проект дизайн інтер’єру готелю від професіоналів DesignProf
  Студія DesignProf розробляє готельний дизайн-проект, враховуючи унікальні характеристики кожного простору. Таким чином народжується оптимальний варіант інтер’єрного рішення.
  Важливо врахувати й те, що дизайн готелю створюється не тільки відповідно до естетичних вимог, але також з урахуванням безпеки та санітарних норм. Робочий процес над проектом готелю, крім естетичних розробок, враховує:
  Розміщення систем відеоспостереження, необхідної техніки для охорони;
  Комунікаціі;
  Можливість правильної роботи інженерних систем.
  Грамотно підібрані матеріали для оздоблення поєднують стійкість до зношення, займання, вологи і забруднення. Розробка дизайн-проекту готелю включає вибір сантехніки і освітлення, систем електро- і водопостачання, кондиціонування. Це необхідно не тільки для підтримки потрібного рівня комфорту, але і для правильної роботи підприємства.
  Ви маєте намір впритул зайнятися дизайном великого готелю або маленького хостелу? Робота над проектом таких приміщень вимагає спеціальних навичок і досвіду. Саме тому радимо звернутися в студію DesignProf. Наші дизайнери подбають про ваше отель, створивши оптимальне інтер’єрне рішення!

  ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ПРОЕКТУ

  Інші послуги