fbpx

Дизайн в стилі Лофт

 • RU
 • EN
 • Лофт – це стиль життя, дух свободи і творчості, відмова від загальноприйнятих норм і безмежний простір для самовираження.

   

  Лофт – неординарний сучасний стиль інтер’єру, який у багатьох викликає безліч емоцій і захвату. Лофт – це стиль життя, дух свободи і творчості, відмова від загальноприйнятих норм і безмежний простір для самовираження. У стилі чудово поєднуються нові і старі деталі інтер’єру. Детальніше розглянемо особливості стилю інтер’єру на прикладі підібраних фото.

  Коротка історія

  Стиль з’явився в Нью-Йорку на початку 40 років ХХ-го століття, коли ціна землі в центральній частині міста різко зросла, і виробничі приміщення змістилися на околицю міста. Занедбані приміщення складів і фабрик, через низьку вартість на площі, що звільнилися, почали використовувати творчі люди (художники, письменники) під житло, майстерні, галереї та студії. Пізніше їх творчий підхід був узятий на замітку і став популярним в оформленні не тільки квартир і студій, а й комерційних приміщень.

  Особливості стилю

  Дуже ефектно виглядає поєднання ультрасучасних деталей зі старими (оштукатуреними або з відкритими цеглою) стінами. Наприклад, яскраві меблі на тлі світлих стін і підлоги додають інтер’єру контрастів і яскравості. Стиль лофт підходить організаціям, робота яких пов’язана з творчістю і креативом. Інтер’єр в стилі лофт робить приміщення не просто унікальним, а показує творчий підхід у веденні бізнесу.

  Стилю лофт притаманно: відкрите планування (приміщення зонується контрастами кольору, освітленням, меблями і перегородками), прості форми, індустріальні риси (груба штукатурка, цегляна кладка, бетон, відкриті труби, неприкрита система вентиляції), модні тенденції (суперсучасна техніка, хромовані поверхні, сучасні каміни і ін.), високі стелі, балки, панорамні вікна, нестандартні аксесуари, які чіпляють погляд (незвичайні форми, несподівані забарвлення, оригінальні елементи декору).

   

  Підбірка фотографій справжніх лофтів, з їх самобутністю і неповторною індустріальністю:

   

         

  ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ПРОЕКТУ

  Інші послуги