fbpx

Дизайн інтер’єру салону краси

 • RU
 • EN
 • Інтер’єр салону краси і спа-центрів є невід’ємною частиною концепції естетики, візитною карткою закладу, що підкреслює його стиль і тонко передає філософію.

  Дизайн інтер’єру салону краси і спа-центрів – невід’ємна частина концепції естетики, візитна картка закладу, яка підкреслює його стиль, тонко передає філософію. Грамотно продумане планування, гамма кольорів, стильове оформлення інтер’єру, зручне розташування обладнання впливають на внутрішнє сприйняття відвідувачів салону, та й на роботу майстрів.
  Тому на стадії проектування, для максимального комфорту клієнтів, дуже важливо створити затишну атмосферу, продумавши до дрібниць внутрішнє оформлення приміщення. Кожен куточок, кожна зона повинні бути правильно організовані, відрізнятися функціональністю і ергономічністю, нести певну енергетику, яка настроює на позитивний лад.
  Ідеальний дизайн – в чому секрет?

   

  Продумуючи загальну концепцію інтер’єру та дизайну, розробляючи проект салону краси, необхідно правильно вибрати фірмовий стиль оформлення, який буде відслідковуватися в найдрібніших деталях, гармонійно поєднаних між собою. При виборі дизайнерських рішень, не менш важливо враховувати загальну тематику, цільову аудиторію, на яку розраховані послуги підприємства б’юті-індустрії.

  • Традиційна класика з ідеальною якістю виконання, елементами розкоші, стиль бароко справить враження на солідних дам, VIP-персон з високим становищем у суспільстві.
  • Веселий модерн, хай-тек, мінімалізм, приміщення, оформлене в етностилі – для прогресивної молоді, демократичних тінейджерів.
  • Невеликі по метражу зали можна оформити в стилі прованс, в якому гармонійно поєднується простота і вишуканість.

  При оформленні інтер’єру, в залежності від обраної концепції, можна сміливо поєднувати елементи кількох стилів.

   

  Планування, кольорове оформлення
  Правильний дизайн інтер’єру салону краси, незалежно від метражу приміщення, буде працювати на підвищення репутації, а значить, на збільшення прибутковості. Крім внутрішнього оформлення, не менш важливо раціонально використовувати площу. Салон повинен поєднувати стиль і зручність. При розробці дизайн-проект салону краси, при плануванні внутрішнього облаштування, за допомогою грамотно продуманого планування можна розділити приміщення на окремі функціональні зони або організувати простір без фізичного поділу площі.
  Підбірка фотографій приголомшливих салонів краси:

   

  ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ПРОЕКТУ

  Інші послуги