fbpx

Дизайнери

 • RU
 • EN
 • ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ПРОЕКТУ

  Послуги дизайнера інтер’єру

   

  Дизайнер інтер’єру

   

  Дизайн інтер’єру в Києві. Дизайн інтер’єрів поєднує в собі раціональні та сміливі рішення, що повнною мірою відповідають поставленим клієнтом задачам. Наша студія пропонує не тільки послуги дизайнера інтер’єру, але і комплексну роботу цілої команди досвідчених фахівців, яким під силу впоратися із замовленнями будь-якої складності.

   

  Довгий час ми спеціалізуємося на оформленні міських квартир, офісів, кабінетів, заміських будинків та невеликих таунхаусів. Перевагами нашої студії є:

   

  • виконання різнопланових робіт;
  • демократичні ціни;
  • оперативність;
  • продумані дизайн-проекти.

   

  У нас ви можете замовити дизайн інтер’єру одного приміщення або всього будинку цілком. Ми також пропонуємо розглянути можливість втілити в життя ексклюзивний проект, який виділить ваше житло на тлі всіх інших, підкреслить індивідуальність і бездоганний смак. У процесі створення проекту дизайнер інтер’єру Київ врахує всі ваші побажання і переваги, запропонує кілька креативних варіантів оформлення приміщень і тільки після затвердження документа приступить до роботи.

   

  Ми ретельно стежимо за тим, щоб ваші кошти витрачалися розумно. Тому спеціалісти складають деталізований кошторис, попередньо обговорюють з замовником кількість матеріалів, їх вартість. Після того, як кошторис буде затверджений, почнуться підготовчі та основні роботи.

   

  Дизайн заміського будинку. Якщо ви володієте дачею або сучасним котеджем, пропонуємо замовити дизайн під ключ. Послуга передбачає виконання всього спектру робіт в комплексі, починаючи з нуля. На об’єкті працюватимуть фахівці широко профілю, які в короткі терміни запропонують свіжі і розумні ідеї по оформленню кімнат.

   

  Якщо вас найбільше цікавить домашній затишок і відпочинок, ми зможемо забезпечити їх повною мірою. В даному випадку дизайнер інтер’єру пропонує звернути увагу на класичний і прованський стиль. Гармонійно виглядатимуть зістарені предмети меблів з різьбленими елементами, вишукані бра і лампи, свічники і каміни. Доповнять загальну картину декоративні кам’яні і дерев’яні кладки, скатертини з рюшами, предмети живопису на стінах, а також невагомі штори.

   

  Для шанувальників сучасних напрямків пропонуємо ознайомитися з більш стриманими рішеннями. Ми подбаємо про те, щоб ваше житло виглядало стильно, оригінально і було максимально комфортним для проживання та відпочинку. Дизайнер інтер’єру Київ запропонує на вибір кілька варіантів оформлення кімнат. Сучасні стилі передбачають акцент на комфорт, тому ми зможемо облаштувати будинок функціональними, практичними і красивими меблями. Декоративні елементи будуть підібрані у відповідності з обраним напрямком.

   

  У будь-якому випадку, дизайнер інтер’єру не розчарує вас своїм баченням майбутньої картини, а також радо врахує ваші власні побажання, вимоги і, звичайно, смаки.

   

  Дизайн офісу в Києві. Найбільш демократичною за ціною є послуга дизайнерського оформлення офісних приміщень. Раніше замовлення такого плану могли собі дозволити тільки великі компанії, але сьогодні послуга доступна навіть невеликим «молодим» фірмам.

   

  Послуги дизайнера інтер’єру дадуть вам змогу здійснити грамотне планування, зонування приміщення для місць працівників, клієнтів, секретаря. У роботі ми враховуємо не тільки імідж компанії, який повинен бути бездоганним, але і комфорт працівників. Ми впевнені, що зможемо задовольнити всі ваші потреби, а ваш офіс стане бездоганним обличчям компанії.