fbpx

 • RU
 • EN
 • Андрій Запорожець

  Дизайнер Інтер’єрів та середовища, Повна профільна освіта, розроблює проекти офісних приміщень, ресторанів, клініки, приватних житлових приміщень. А також проекти приватних будинків та прибудинкових ділянок.
  Вважає, що розробка дизайн проекту це праця як дизайнера так і замовника, тому що кожен проект є індивідуально розроблений під замовника та його потреби. В дизайні враховує все до деталей на рахунок всього що цікавить замовника: його хобі, любов до рослин та домашніх улюбленців, практично кожної деталі що стосується індивідуальності клієнта.
  Роботи виконує у всіх напрямках дизайну інтер’єру від стилів «Ампір» до сучасного «Мінімалізму» працює за фахом 6 років, також працював у паралельних напрямках які стосуються дизайну, розробляв освітлювальні прилади, м’яку та корпусну мебель та ін. Все для того щоб цілком розуміти специфіку та роботу різних галузей дизайну інтер’єру.

  Розробка дизайн проекту це праця як дизайнера, так і замовника, тому що кожен проект індивідуально розроблений під замовника та його потреби

  Роботи дизайнера

  ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ПРОЕКТУ